Bilgisayar Kulakligi algilamiyor

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Oyun kulaklıgım var yanında S gibi kırmızı daireli işaret var markasini çözemedim .. bilgisayar algilamiyor driverini heralde ses de gelmiyor !! gözükmüyor nabmam lazim yardimlarinizi bkliorum

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızda normal ses çıkışında bir sorun yoksa driver ile alakalı bir sorun yaşamıyorsunuz demektir.Bu da kulaklıktan da sesin sorun olmadan geleceği anlamına gelecektir.

Kulaklığı taktığınızda;

  • Kulaklığın sesinin kısık olma durumunu kontrol edin.
  • Söylediğinize göre ses açma-kapama tarzı bir ayarı varsa, ayarı kontrol edin.
  • Denetim masasına gelerek Donanım ve Ses-->Ses bölümlerine gelin.Açılan ekrandan Kayıttan yürüt sekmesinde kulaklık aygıtını seçerek varsayılan olarak ayarla butonuna basın.

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@ismailsarp ordada gözükmüyor! nasil yapcam