Bilgisayar olmadan root nasil atilir ve geri alınır?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Tabletim de çık uygulaam var sistem uygulaması yarısı drive 1,12gb kullanıyor onu sd ksrts taşimak için root gerekli değilmş biede youtubeyi taşıyacağım.

Taşıdıkdan sonra root u geri alırsam geri dahiliyemi dönerler?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Çeşitli root programları var onları kullanabilirsin. işe yaramadıysa siler diğerlerini yüklersin. her telefonda/tablette olacak diye kural yok. Bazı root programları sadece belirli bir telefonda çalışabilir.

SuperSU = Benim tabletimde vardı root atiyim dedim izin istedi, izin vermeyi unutma. izin nasıl verilir bilmiyorum, bu dediğim 3 ay öncesine ait. unuttum.
Videosu var [TIKLA]

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Sd Kart Takarak Direk Dahili Hafıza'yı Sd Kart Olarak Yapabilirsiniz.

KingRoot Adlı Uygulama İle Hemen Root Atılıp Hemen Root Silinebilir .