Bilgisayar saçmaladı nasıl çözülür?

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Benim bilgisayarım windows 10 32 bitti, 64 bit yapmak istiyordum, internetten windows 10 64 bit buldum filashla attım. Format attıktan sonra sorun yoktu, 10 - 20 gün sonra bilgisayar saçmaladı, şuan format attım yiner düzelmedi. siz keylogger bulaşmış olarakl düşünüyorsunuzda ben sitelerre virüslü indirmeleri indirmedim ki bulaşsın. Allah rızası için bu sorunu çözün söyleyin.

omercik 5 yıl önce

Sen hiç detay vermemişsin ki? "Bilgisayarım saçmaladı" deyip bırakmışsın. Nasıl saçmaladı? Ne oldu tam olarak ters giden şey nedir?

ilkaybaki16 5 yıl önce

Kendi kendine yazılar yazıyor, kendi kendine ses açıyor , kendi kenine videoyu durduruyor.

omercik 5 yıl önce

yani format atmana rağmen aynı sorun devam mı ediyor? @ilkaybaki16

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Keylogger bulaştığını kim söylüyor? Soruna böyle yazılmış bir cevap göremedim.

Yaptığı saçmalamayı cep telefonu ile videosunu çek, Youtube'a yükle, linki de buraya at sana zahmet. Görelim ne yapıyor oa göre yönlendirelim.

Keylogger,  klavyeden bastığım tuşları kaydeder ve email ile birilerine yollar.  Bahsettiğin şeylerin bununla alakası yok.

ozgurlol 5 yıl önce

@ilaybaki16

ilkaybaki16 5 yıl önce

Merhaba, benim pc'ye bağlı klavyem var ona başmışlar yanlısıkla kou açtım. kusura bakmayın.