Bilgisayar sürekli siyah ekranda kalıyor

faksu (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar, sanırım bir donanım sorunu yaşıyorum. 1-2 gün önce bilgisayar kendi kendine siyah ekrana düşüyordu, örneğin windows açılırken birden siyah ekranda kalıyordu, dün itibari ile bios giriş ekranından sonra direk siyah ekran almaya başladım. Hatta son olarak "del" tuşuna basıp bios ayarlarına girdiğimde 4-5 sn içinde siyah ekrana dönüyor yine. Sizce sorun hangi parçada olabilir? Anakart bios pilini çıkartıp taktım, ramleri çıkartıp taktım vs çözüm olmadı

Toplam 1 cevap

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayar açılınca hoş geldiniz yazısından sonra mı siyah ekran da kalıyor faksu

faksu 7 yıl önce

hayır belirttiğim gibi direk bios girişinden sonra

efsaneemrahylz 7 yıl önce

ctrl alt delete tuşlarına basınca ekrana görev yöneticisi parola felan çıkıyormu çıkıyorsa bu videoyu izlemeni tavsiye ederim https://www.youtube.com/watch?v=2oJwLP3y3Bo