Bilgisayar Tam Açılacakken Kendiliğinden Kapanıyor

ybaskin34 (1440) 7 yıl önce sordu

bilgisayarı power'e basarak açıyorum sonra tam masaüstü ekranı yüklenecekken bilgisayar kendini kaptıyor

( fakat mouse'nin ışığı yanıyor ) tekrar power tuşana basınca pc'yi baştan yükleyip açıyor .

bu problem neden kaynaklanıyor ?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Aşırı ısınıyor olabilir veya ram ile alakalı olabilir

Ekran kartı driverle alakalı olabilr bu hata olmadan evvel bir tarihe sistemi geri al düzelecektir

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

@candan tahmin ve tavsiyelerine ilaveten tahmin ve tavsiyem, güç besleme problemide olabilir. Desktop PC ise başka bir power suply, laptop ise yine başka bir uyumlu güç adaptörü ve/veya batarya ilede denersin.