Bilgisayar Tavsiyesi Gerekli

ubeydeozdmr (1) 3 yıl önce sordu

Selamlar,

Sizce aşağıdaki model alınır mı? (HP 1U9K8EA)

256GB SSD

8GB RAM DDR4

AMD Athlon Silver 3050U

Cihaz şu an 3500₺ civarlarında. Maksimum 4000₺ değerinde bilgisayar alabilirim. Laptop olması gerekiyor. Önerisi olan var mı?

Bir de 256gb ssd yerine 1tb hdd olan bir bilgisayar almak mantıklı olur mu?

sibermedia 3 yıl önce

Dostum SSD ve Intel işlemciye sahip bir bilgisayar al derim. SSD çok fark yaratıyor. Eğer bir bilgisayar alacaksan almadan önce o bilgisayara yüklemek istediğin programların ve oyunların sistem gereksinimlerine bakmanı tavsiye ediyorum.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Amaç ney? Bu bütçe de oyun amaçlı bilgisayar bulamazsınız maalesef. 1 TB HDD yerine kesinlikle SSD alınmalı, mümkünse intel laptop tercih edin.

ubeydeozdmr 3 yıl önce

Tavsiyeniz için sağolun, neden intel laptop tercih etmeliyim yani artıları nelerdir?

hydra 3 yıl önce

Hangi amaçla kullanılacak? Ders amaçlı ise gayet yeterli @ubeydeozdmr