Bilgisayar telefonla kendiliğinden eşlenir mi

mumim (19) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarı kullanırken ekrana telefon modeli ... ile eşleniyor gibi birşey çıktı ya da bağlantı kuruluyor gibi birşey telefonda yakındaki cihazları tara diye bir özellik var ama kendiliğinden böyle bir şey olabilir mi bir onay vermeden?

omercik 4 yıl önce

Sen hiçbir şey yapmadan böyle bir şey olması mümkün değil. O uyarı çıktığı anda bir ekran görüntüsü alıp paylaşırsan daha güzel olur. İnceleyip fikir sahibi olalım.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Kendi kendine telefonla bilgisayar eşleşmez. Bunun için hem telefonu hem de bilgisayarı yapılandırmış olman gerekir. @farurhenho nun dediği gibi sen bir ekran görüntüsü koyarsan nasıl bir mesajmış anlarız ve daha iyi olur.