Bilgisayar Temizliği Nasıl Yapılmalı ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Genel temizlik Nasıl Yapılır

Nasıl yapılmalıdır ?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhabalar Bu konumda sizlere GENEL TEMİZLİK NASIL Yapılır onu göstericem;

1- ) Temizlik Yapmadan önce Antivirüs Programlarıyla Bilgisayarınızı Taratın Genelde Windows 10 kullananlar zaten Windows Defender ile Tariyorlar:

Antivirüs Programlari;:
1- Avast Antivirüs
2- Avira Antivirüs
, Dahasi Var...

Her 3 Günde Bir Düzenli Olarak Bilgisayarınızı Tarayın.

2 - ) Temizlik Programları :

Biliyorsunuzki Bir çok temizlik programı var Ama Benim önerdiklerim Sizlere Daha iyi performans sağlayacaktır Kullandıgım Programlar;

1- CCleaner : Benim Her Gün Kullandıgım Program Kullanımı Gayet Basit Ama Bilmeyenler için Resim Atacağim
2- Advanced System Care : Gene Her Gün Kullanıyorum Kullanımı Gayet Basit Bilmeyenler için Resim Aticaktim fakat gerek duymadım,,,

3- ) Kasa Temizliği :

Bir Bilgisayar kullanıcısı AYDA 1 VEya 3 AYDA Bir Kasa Temizliği yapmalıdır aksi halde kasa sorunlu çalışacaktır

Kasa Temizliği ile ilgili internette bir sürü video var

Eğer bilgisayarınızı 5 yıl hiç kasasını temizlemesseniz Ahanda böyle olur

Daha Fazla ekliyecektim onuda sonra eklerim