bilgisayar toplama

ayhann (3) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar merhaba benim bilgisayar toplama ödevim varda. bilgisayar parçalarını topladım: anakart, işlemci, hard disk, ram, monitör, ekran kartı, klavye mouse, kasa,dvd rw, hoparlör parçalarını aldım. bunların yanında işlemci fanı, sata kablosu, termal macunu gibi parçalar aldığım parçaların yanında geliyor mu yoksa ekstradan mı almak gerekiyor.

Toplam 1 cevap

emrekagan (3) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba, sadece termal macun gelmeyebilir. Diğer söyledikleriniz gelir. Zaten termal macun 15-20 TL bir şey alabilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-ic-value-v1-thermal-macun.html