Bilgisayar USB aygıtı tanıyor fakat içini açmıyor

seferulas1990 (1) 6 yıl önce sordu

merhabalar iyi akşamlar PC USB aygıtı tanıyor fakat içini açmıyor 1-2 saat önce böyle bir sorun yoktu başka bir PC de denedim USB aygıt açılıyor fakat 1-2 saat önce açılan PC de bu sefer aygıtı açmıyor sorun ne olabilir teşekkürler

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Eğer PC bir-iki saat önce problemsiz ise Sistem Geri Yükleme ile problem öncesine dönmeyi deneyebilirsin. En kolay ve kısa yoldan çözüm bu olabilir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Sonrada sistemde virüs ve zararlı yazılımlar taraması yaparsın:

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.