Bilgisayar Uygulama Açılmama

wowle (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımda Uygulama Açmaya Çalıştığımda (CHROME HARİÇ) Ekranın Alt Paneli Düz Bir Renk Alıyor

Ve YA Anasayfada İse Anasayfa Ve Gene Alt Çubuk Değişik Renkler Alıyor Ve Uygulama Açılmıyor..

^^^^^^^^^^^^ Yukarıda ALT PANEL'İN GİTTİĞİ KISIM ^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^ MASAÜSTÜNDE İKEN GÖRÜNTÜ ^^^^^^^^^^^^

Toplam 1 cevap

kaanoktay (1) 8 yıl önce cevapladı

Ben sana progaram falan öneremeyeceğim çünkü ben öyle bir program bilmiyorum. Eğer

Denetim Masası>Program Kaldır        açılıyorsa bilmediğin programları kaldırabilirsin eğer kalkmıyorsa IOBit Uninstall'ı da deneyebilirsin AMA eğer bunlrı yapamazsan/yapamıyorsan bence bi format at.