Bilgisayar Wifi üzerinden sadece telefondan internetini görüyor

odmanakyuz8 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarin wifisi sadece telefondan interneti actigim zaman görüyo baska bir ağ görmüyor. Ama telefondan baska aglara baglanabiliyorum. Bu sorunu nasil duzeltebilirim

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle Windows güncellemeleriniz tam mı onu kontrol edin. Bir bug yani yazılıma özgü bir hata gibi görünüyor.

Daha sonra mutlaka wi-fi sürücüsünü güncelleyin. Bu tür sorunlarda bilgisayar marka ve model belirtirseniz çözüme çok daha hızlı kavuşursunuz.

ogzkzu (286) 7 yıl önce cevapladı