Bilgisayara antivirüs programı indiremiyorum

emromanya (1) 4 yıl önce sordu

merhaba internette hangi sayfayi acarsam acayim sayfada donma oluyor ve bir baska sayfa aciyor reklam amacli.virus programi indirme icin hicbir virus programi sayfasini actirmiyor windows defender da tehdit korumniz sirketiniz tarafindan yonetilir diyor ve regedit i de acmiyor

bu virusten nasil kurtulabilirim yardiminiz icin tesekkurler.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına virüa bulaşmış ve antivirüs programı indirmebi engelliyor

Yapman gereken:

Başka bir bilgisayara bir antivirüs programının setup unu indir ve usb belleğe aktar.

Sorna usb belleği virüslü bilgisayara tak ve setup u kur ve tara bilgisayarı

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Telefonundan antivirüs programı indirip bilgisaya aktarabilirsin. Senin yapabileceğin en kolay işlem bu olur