Bilgisayara Göre Oyun

ahmetsamil (268) 8 yıl önce sordu

Merhaba,

Sistem özelliklerim tıpkı yukarıdaki gibidir.Bu özelliklere uygun , grafikleri güzel , sürükleyici tavsiye oyunlarınızı bekliyorum.Oyunlar güzel ve bilindik olursa sevinirim.

Teşekkür ederim.

temmuz 8 yıl önce

Güzel ve genelde bilinen oyunları en iyi sen bilmezmisin? Bunları senden daha iyi bilenlerdemi var? :)

ahmetsamil 8 yıl önce

Güldürdün Abla/Abi vallaha :) Hala erkek yada bayan olduğunuzu bile çözemedim :) Soruya gelecek olursak da oyun var bildiğim ancak bilgisayarım kaldırmıyor hiç birini :)

temmuz 8 yıl önce

Bir hayli geç evlenmiş ve geç çocuk sahibi olmuş 24 yaşında bir oğlu olan babayım. Bu halde senin yaşına göre belki dedeyim. Bu kadar bilgiden sonra merakın tatmin olmuştur herhalde :) İyi oyunlar :)

ahmetsamil 8 yıl önce

Abi gerçekten de yaşınız büyük sanırım.Yanlış birşey dediysem kusura bakmayın.Teşekkür ederim :)

temmuz 8 yıl önce

Ahmet çok sempatiksin, hem sempatik hemde akıllı.. Sevdim seni.. :)

ahmetsamil 8 yıl önce

Sağol Abi.Birşeyler kavramak için burdayım.Senin gibi bilgin kişileri çok seviyorum :)

temmuz 8 yıl önce

Abartıyorsun :)

ahmetsamil 8 yıl önce

:) :) Tabiki de abartmıyorum.Bilgisayar konusunda bilgili kişisiniz.Hatta sitemiz içerisinde ilk 5'tesiniz :)

temmuz 8 yıl önce

:)

Toplam 1 cevap

cool (38) 8 yıl önce cevapladı

AC IV Black Flag , The Elder Scrolls V: Skyrim , Dead Island 2 , Far Cry 3 , Sleeping Dogs , Metro: Last Light

ahmetsamil 8 yıl önce

Assasain's Creed IV - The Elder Scrolls V: Skyrim oyunlarını kaldıracağını düşünmüyorum.Ancak yine de teşekkür ediyorum size :)

cool 8 yıl önce

senin sisteminden biraz daha düşük bir sistemde oynamıştım o yüzden yazdım