Bİlgisayara kulaklık taktıktan sonra çökme sorunu

mutecessis (216) 7 yıl önce sordu

Selam

 1.) Masaüstü bilgisayarımın arka tarafındaki yeşil girişe samsung marka telefon kulakklığını taktığımda ses çok az geliyor sesi yükseltmek için kulakklıktaki tuşlara basılı tutmam gerekiyor

2.) ayrıca jak girişi bazen gevşiyor ses gittiğinde internet tarayıcısındayken tarayıcı çöküyor (mozilla)

bu iki sorunun sebebi nedir?

Toplam 1 cevap

tuncerozdes (31) 7 yıl önce cevapladı

Kolay Gelsin taktıgın kulaklık pc kullanımına uygun değil. O yüzden o kulaklıkla kullanmaya devam edersen çıkışları yakma ihtimali var. Başka kulaklıkla deneyebilirsin.