Bilgisayarda Ekran Alıntısını Aracını Yanlışıkla Silmek

canahmet18 (8) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar üstte belirttiğim gibi ekran alıntısını aracını yanlışıkla sildim acaba nasıl geri yüklerim bilen varsa bana yardım eder misiniz?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

burdan indirin kurun kurulum yaparken sildiğiniz camtasia 8 kalıntıları varsa yükleme de onarı tıklatınız

http://www.gezginler.net/indir/camtasia-studio.html

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Sistem geri yükleme ile yapılan işlemi geri alabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

Hangi işletim sistemini kullandığını yazmamışsın o sebepten net bir tarif veremiyorum.

Fakat başka bir bilgisayardan Windows\system32\SnippingTool.exe dosyasını kopyalayabilirsin.

Fakat tahminim sadece kısayolu sildin. Eğer sadece kısayolu sildiysen o zaman

  1. Çalıştır bölümüne %windir%\system32 yaz enter tuşuna bas.
  2. SnippingTool.exe dosyasını bul.
  3. Sağ tuşla tıkla kısayol oluştur.
  4. Kısayolu istediğin yere sürükle bırak.

canahmet18 7 yıl önce

windows 8.1 kullanıyorum

canahmet18 7 yıl önce

buldum dediğiniz gibi çalıştıra yazdım SnippingTool.exe dosyasını buldum sistemde gözüküyo

canahmet18 7 yıl önce

ben şimdi kısayolumu silmişim ?

canahmet18 7 yıl önce

başka bir bilgisayar kopyalamadım bu arada kendi bilgisayarımda çıktı

canahmet18 7 yıl önce

bu aradada teşekkür ederim..