Bilgisayarda kayıtlı şifre nasıl bulunur?

murat (12492) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarda kayıtlı şifreler nasıl bulunur?

Bilgisayarda kayıtlı Outlook şifresi nasıl bulunur?

Kayıtlı Mozilla Thunderbird parolası nasıl bulunur?

Bilgisayarda kayıtlı Gmail şifresi nasıl görüntülenir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Bilgisayarda kayıtlı şifre bulma: Kayıtlı parolalar nasıl bulunur?

Bilgisayarınızda kayıtlı aşağıdaki programlara ait parolalar varsa ve bunları unuttuysanız görüntülemek için Maill PassView programını kullanabilirsiniz.

MailPassView aşağıdaki programların şifrelerini gösterir:

  • Outlook Express
  • Microsoft Outlook 2000 (POP3 ve SMTP hesap şifreleri)
  • Microsoft Outlook 2002/2003/2007/2010/2013 (POP3, IMAP, HTTPve SMTP hesap parolaları)
  • Windows Mail
  • Windows Live Mail
  • IncrediMail
  • Eudora
  • Netscape 6.x/7.x (Eğer parola şifrelinmiş değilse)
  • Mozilla Thunderbird (Eğer parola bir master parola ile şifrelenmediyse)
  • Group Mail Free
  • Yahoo! Mail -  Eğer parola Yahoo! Messenger programıan kayıtlı ise.
  • Hotmail/MSN mail -  Eğer parola  MSN/Windows/Live Messenger uygulamalarından birinde kayıtlıysa
  • Gmail -  Eğer parola  Gmail Notifier, Google Desktop veya Google Talk programlarından birinde kayıtlıysa

Bu programlardan birinde kayıtlı parolanız varsa Maill PassView size bu paroları gösterecektir.

Maill PassView programını buradan indirebilirsiniz.

Maill PassView programı bazı antivirüsler tarafından virüs olarak tanınabilir. Bu yanlış, hatalı bir uyarıdır. Bu sebepten bu uyarıyı gözardı edebilirsiniz.

Maill PassView programının kullanımı oldukça basittir. Zip içindeki uygulamayı çalıştırdığınızda otomatik olarak size bütün kayıtlı parolaları gösterir.