Bilgisayarda oyunu küçültünce klavye bozuluyor

mutecessis (216) 5 yıl önce sordu

gta5 oyunundan alt+ tab veya win+tab tuşuyla çıkıp tarayıcıya vb. biryere yazmak için  klavyedeki tuşlara bastığımda alakasız yerler açılyor.

örnek olarak "w " tuşuna bastığımda windows ınk çalışma "s" tuşuna bastığımda windows arama paneli açılıyor oturumu kilitleyip açtığımda düzeliyor, fakat oyun hala açıksa yazı yazarken harfler geç geliyor neden böyle oluyor çözümü nedir  ?

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Alt+tab yaparken veya win+tab yaparken Windows tuşu basılı kalmış olabilir. Yapışkan tuşlar açık mı? Eğer açıksa yapışkan tuşları iptal et.

mutecessis 5 yıl önce

Yapışkan tuşlar yüzünden değil, windows tuşu basılı kalıyormuş tuşu bıraktığımda dışarı çıkıyor ama az da olsa basık kalıyor demekki. Teşekkür ederim. @toprak34