bilgisayarda sürekli reklam çıkıyor

kerem52 (37) 7 yıl önce sordu

Öncelikle herkese merhaba benim bir arkadaşım internette gezerken (chrome kullanıyor) sürekli tam sayfa reklamlar açılıyor p*nis büyütücü reklamıdır üstsüz kadınların olduğu reklamdır vs. arkadaşta kız olduğu için bu durumdan rahatsız oluyo bana geldi yapabilirmisin diye ben daha önce burdan bildiğim kadarıyla malwer-bytes ve adwcleaner ile tarattım denetim masasasını ve toolbarları kontrol ettim ama bişey bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Google Chrome sıfırlayın sorun düzelecektir  başlat / çalıştır bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local" google klasörünü silin Google Chrome  tklatın açın  tamamen sıfrlanmış olur

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

@candan'ın söylediği çözüm işe yaramazsa aşağıdaki programları deneyebilirsin.

Şu üç program ile de bilgisayarı bir tarat, bazen Malwarebytes'ın bulamadığı reklam yazılımlarını bulup temizliyorlar.

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

Zemana AntiMalware nedir, nasıl kullanılır?

Bu programları daha sonra kaldırabilirsin. Sorun devam ederse

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Bunlara ek olarak AdwCleaner ile bilgisayarını tarayabilirsin.

http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html