Bilgisayardan Birden Ses Gelmemeye Başladı

ataberk (6) 8 yıl önce sordu

minecraft oynarken bi youtuberin verdiği kanala girdim girerken sayfalar ses vermiyor dedi ve açılmadı yeniledim ve açtım düzeldi sonra point blank oynuyordum ve kapadım oyunu müzik açtım ses yine sayfalar yanıt vermiyor dedi yeniledim bilgisayarı açtım kapadım ses gelmemeye başladı yardım ederseniz sevinirim

Toplam 2 cevap

ataberk (6) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayar-sağtık-yönet-hizmetlerden windows sesi bulup açın açıksa durdurup açın ben böyle çözdüm

hasanalpcan (33) 8 yıl önce cevapladı

Ses kartını güncellemeyi deneyebilirsin

Bir kulaklık takıp kontrol et ses geliyor mu?

Başka tarayıcıdan kontrol etmeyi deneyebilirsin.

Aklıma gelenler bunlar dene bi duruma göre başka çözümlerde gelir

ataberk 8 yıl önce

ses kartına bakmadım kulaklıkdanda gelmiyo sadece yandexden baktım

hasanalpcan 8 yıl önce

Başka bir tarayıcıdan kontrol edin kulaklığı kasanın panel girişine mi taktınız? Ses kartına da bakın sonra ona göre yorum yapalım