Bilgisayardan DVD'ye hiçbir şey yazdıramıyorum

krsn (233) 6 yıl önce sordu

Aynı markalı dvd lerim var bi tanesi dolu 1 tanesi boş dolu olanı takıyorum gayet güzel çalışıyor ama boş olanı takıyorum dvd görmüyor iso dosyası yazdırmak istiyorum yazdırma işleme yaparken yer yok diyor 0 olarak gözüküyor ..

omercik 6 yıl önce

Bir konu için 2 defa başlık açmana gerek yok. İlk konunda ufak bir düzenleme yap. En üst sıraya çıkar zaten

krsn 6 yıl önce

halısınız kb eski gönderi bulamadım desem yalan olur..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının CD-ROM'unda hiçbir sorun yok o halde. Aldığın DVD'lerden birinde sorun var. Farklı birtane dene

krsn 6 yıl önce

30 40 dvd var hepsinde aynı hataqyı alıyorum bazen dizin bulunamadı diyor bi program vb bişey yok mudur..

omercik 6 yıl önce

Senin yapmak istediğin tam olarak nedir? ISO dosyası var ve bunu DVD'ye mi yazdırmak istiyorsun? Elinde bir USB falan yok mu? @krsn

krsn 6 yıl önce

pc format atmak istesem usb yazım yapa bilirim kardeşim için oyun yazıcam içine dvd olması şart

omercik 6 yıl önce

Yazdırmak için kullandığın program onu görmüyor olmasın. NERO programını mı kullanıyorsun? @krsn

krsn 6 yıl önce

Pc görmüyor Pc Görmeden Programın Görcegini Sanmıyorum

omercik 6 yıl önce

Taktığın zaman Windows Gezgininde hiç mi görünmüyor? Görünüyorsa elle bir şeyler atmaya çalış bakalım @krsn

krsn 6 yıl önce

cd-rom hafızasına atıyor dvd deqil disk yaz bölümü varya oraya gidiyor

omercik 6 yıl önce

Ne, anlamadım? @krsn

krsn 6 yıl önce

oraya attıgımda dvd içine atmıyor

krsn 6 yıl önce

F:/ dizin adı geçersiz HATASI ALIYORUM WİN8.1 yükledim olmadı kali linux denedim olmadı temiz kurulum win 10 yukledim gene aynı

omercik 6 yıl önce

Senin DVD'lerde veya CD-ROM aygıtında bir sorun var o zaman. Yazılımsal bir problem değil bu. Farklı bir bilgisayarda denedin mi o DVD'leri? @krsn

krsn 6 yıl önce

ewt çalışıyor ama dolu olan cdleri çalıştırmaması lazımdı..