Bilgisayardan Instagram'a programsız hikaye ekleme

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Bilgisayardan instagram'a programsız nasıl hikaye eklerim?

Bilgisayardan Instagram'a hikaye ekleme mümkün mü?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayardan Instagram'a hikaye ekleme - programsız

Hiçbir programa ihtiyaç duymadan instagram'a bilgisayardan programsız hikaye atabilirsiniz. Bilgisayardan hikaye paylaşmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

1. Adım: Google Chrome'dan https://www.instagram.com'a gidip hesabınızla giriş yapın.

2. Adım: Şimdi klavyenizden 1 defa F12 tuşuna basın. Geliştirici Seçenekleri adını verdiğimiz bir bölüm açılacak.

3. Adım: Bu bölüm açıldığı zaman aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi telefona benzeyen simgeye tıklayın.

4. Adım: Tıkladıktan sonra sayfayı yenileyin. Instagram'ın görünümü tıpkı telefondaki gibi oldu.

6. Adım: Şimdi sol üstteki hikaye simgesine tıklayın.

Buna tıkladığınızda doğrudan fotoğraf seçebileceğiniz bir pencere açılacak. Buradan istediğiniz fotoğrafı seçin ve normal telefondaki gibi ekleyin.

Bu şekilde Instagram'a bilgisayardan programsız hikaye ekleyebilirsiniz.

kemal00 (24) 5 yıl önce cevapladı

mesajları nasıl görebiliriz farurhenho

omercik 5 yıl önce

Windows 10 kullanıyorsanız mağazadan Instagram uygulamasını indirip görebilirsiniz.

bl4lev 4 yıl önce

Öğeyi denetleden görebilirsin yeni eklenmiştir

kemal00 4 yıl önce

2brazzy yeni gördüm en sonunda instagram beni dinledi :)