Bilgisayardan ses cızırtısı

kullanici223408 (3) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar merhaba, masaüstü bilgisayarımda kulaklığıma ses cızırtısı geliyor. Böyle arkadan çıt pıt patlamalı şekilde. Pc reset attığımda düzeliyor. Bir iki gün sonra tekrar oluyor tekrar reset attığımda yine düzeliyor.

Sürücü güncellemesine baktım güncel gözüküyor.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Mikrofon/kulaklık jak girişlerinde problem olabilir yada kulaklığında da. Farklı kulaklık ile dene.

kullanici223408 4 yıl önce

farklı kulaklıkla denedim aynı hocam.

hydra 4 yıl önce

Ses kartında da problem olabilir. Teknik servise götürbizim burdan yapacağımız bir şey yok maalesef.