Bilgisayardan yerel diskteki herşeyi yanlışlıkla sildik çöp kutusunada gitmemiş bütün fotoğraflarımız silinmiş nasıl geri yükleyebilirim

hasanku (1) 3 yıl önce sordu

Birsürü uygulama indirdik hiçbirisi bi işe yaramadı fotoğraflar önemliydi geri almam lazım alamıyorumda

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Dosya boyutu büyük olunca, daha doğrusu çöp kutusuna sığmayacak kadar büyük olursa direkt siliyor ancak disk'ten tamamen silinmiyor, şuan o dosyalar hâlâ diskte duruyor muhtemelen. Recuva denediniz mi? Eğer silinen dosyaları geri getiremezseniz kendi çabalarınızla, veri kurtarma merkezlerine başvurabilirsiniz, ama silindikten sonra çok fazla işlem yapmamanız gerekiyor(muş).

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

arkadaşın dediği gibi recuva veya apowerrecover ile kurtarılabilinenleri kurtarabilirsiniz.