Bilgisayarı açtığımda hiçbir programa açamıyorum chrome ye bile girmiyor

burak05 (1) 7 yıl önce sordu

Dün hiçbir sey yoktu kapatirken bugun actigimda masaustunden surekli oynadigim oyun silinmis ve oyunlar dosyasini actigimda not defteri gibi yazilar cikiyo

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Sistemi eski bir noktaya geri al düzelmesi gerekir sistem geri yükleme nasıl yapılır genelde herkes bilir ama yinede bir tarif edeyim Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma sistem geri yüklemeyi açın burda bulunan bir tarihe sisteminizi geri alın

burak05 7 yıl önce

Teşekkür ederim