Bilgisayarı güncelledikden sonra bilgisayar çökermi ?

andromobil (74) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar eski hdd ye win 7 kurdum ama update si çalışmıyordu bende bir şey kurdum ve güncellemeler geldi bende yapmıştım sonra da pc çöktü sora yeni hdd aldım buda çökermi acaba

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Windows 7 kullanmanı önermem çünkü microsoft desteğini çekti ve düzeltme adına update almıyor.  Düşük sistem kullanıyorsanız Windows 8.1 kullanmanızı öneririm.

andromobil 1 yıl önce

zaten 8.1 vardı sildim bunu kurdum tekrar kurmak istesem yeni aldığım hdd hata verir sorun olur diye korkarım sistemim 3gb ram 1gb ekran kartı 500gb hdd sata

astrayos 1 yıl önce

HDD o durumlard hata vermez. Temiz kurulum yaptığınız sürece sorun yaşamazsınız. RAM'i en azından 4 yapmanızı öneririm uygun fiyatla bulabilirsiniz.

andromobil 1 yıl önce

Tamam inşAllah hocam zaten Windows 7 çok takılıyor gibi ya niyeyse

astrayos 1 yıl önce

Bir sorun olursa yardımcı olurum.

andromobil 1 yıl önce

dostum 8.1 de oyun kurulmuyor işte sorun o direk c ye kuruyor

astrayos 1 yıl önce

path gösterebiliyor olman lazım

andromobil 1 yıl önce

Path ne demek dostum

astrayos 1 yıl önce

Dosya yolunu setuptan seçebilirsin