Bilgisayarı güvenli modda başlatınca şifre kabul etmiyor

ahmetyasin (9) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarı safe modda açtım pc yi ddu yapmak için ama şifremi kabul etmiyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin kaldım böyle

ahmetyasin 3 yıl önce

telefondan yazıyorum buraya

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Güvenli modda şifre kabul etmemesi gibi bir şey söz konusu olamaz.

Belki klavye düzenin değişmiştir. Mesela klavyen ingilizce olduysa ve parolanda i gibi karakterler varsa ı harfina basman gerekebilir.

Bilgisayarda kullanıcı adı doğru mu bunu kontrol et ve sonra giriş ekranında parolayı doğru yazdığından emin ol. İşletim sistemi yazmamışsın.  Kullanıcı adı giriyorsan bir yere buraay önce parolanı yaz ve doğru yazıp yazılmadığını kontrol et.  Benim tahminim eğer parolayı doğru giriyorsan klavye dilin değişmiştir ve bu sebepten parola hatalı giriliyordur.

ahmetyasin 3 yıl önce

hallettim. normal şifremi cidden kabul etmedi eski şifreleri denerken biri doğru çıktı sebebi koyduğum ilk şifre olabir