bilgisayarım 2.ram slotunda ram taktığımda fanlar dönüp dönüp duruyor

king35 (1) 1 yıl önce sordu

bilgisayarımda 2 tane ram slotu var 1.sinde ram takılı ve bilgisayar çalışıyor ama 2.rami taktığımda fanlar dönüp dönüp duruyor sorun nedir başına gelen varmı

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Çok kez başıma geldi. Uyumluluk sorunu olabilir ya da ram slotunda arıza vardır. Yer değiştirip tekrar dener misiniz? Ya da şu an kullandığınız RAM'i çıkarıp diğerini deneyin eğer ki fan sesli çalışıyorsa ya da sadece capslock ışığı yanıp sönüyorsa RAM arızalıdır.