Bilgisayarım 64 bit ama oyunlar x86 olarak görünüyor

arjin123 (3) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarım 64 bit ama oyunlar x86 olarak görünüyor. Ne yapmalıyım?

candan 7 yıl önce

sorunuz düzgün türkçe ile ayrıntılı olarak yeniden düzeltin harfleri küçük harf yapın sorununuza çözüm bulunur

temmuz 7 yıl önce

..ve "Uzmanlar yardım lütfen" gibi bir soru cümlesi olmaz. Bunuda düzeltmeli, probleminle alakalı bir soru cümlesi olarak yazmalısın.

enterprise 7 yıl önce

O bende De var o oyunların hatası

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Hiçbirşey yapmamalısın. Belirttiğin sey gayet normal. Zira 64 Bit mimarideki sistemlerde sadece 64 Bit program ve uygulamalar çalışmaz. Aynı zamanda 32 Bit (x86 aynı şey) programlar, oyunlar vs'de yüklenebilir ve çalıştırılabilir. Demekki sendeki yüklü oyunlar x64 yapılı değil, x86..

İyi oyunlar :)

arjin123 (3) 7 yıl önce cevapladı

sağol kardeş

temmuz 7 yıl önce

:) @arjin123