bilgisayarım açılırken bir yazı çıkıyor acaba ne olabilir

gkha (11) 6 yıl önce sordu

bilgisayarım açılırken bir yazı çıkıyor acaba ne olabilir yazı bu keyboard not found press f1 to continue del to enter setup ne yapmam gerek

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Klavye bulunamadı, devam etmek ve ayarlara gitmek için f1'i tuşla diyor. BIOS'ta önce F9'u ve enter'ı ve daha sonra F10 ve enterı tuşla ve çık. Hala aynı mesajı almaya devam edersen ve klavyede çalışmıyorsa/problemliyse yenisini temin ederek klavyeyi değistirmen gerekecektir.