Bilgisayarım aniden yeniden başladı ve "beklenmeyen bir hatayla karşılaştı" sorunu

oguz33 (1) 6 yıl önce sordu

Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı windows yuklemesi windows u yuklemek icin devam edemez diyor sıfırlama yapıyordum ve sıfırlama iptal olunca bu yazı geldi ne yapmaliyim

Toplam 3 cevap

tahatugyan (1206) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba

Benim tavsiyem temiz bir kurulum yapman yani Format atman. Formattan sonra bu hata ile karşılaşmazsın

Umarım Faydalı Olmuştur.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bir kurtarma / windows yükleme medyası (Flash bellek yada DVD.. PC'de yüklü işletim sistemiyle aynı sürüm olmalı) ile kurtarmayı dene. PC'yi bu medya ile başlatırsın ve önyükleme sonrası "Bilgisayar onarım" seçenekleriyle düzeltmeyi denersin. Eğer başarılı olunamazsa PC'ye format atarak işletim sistemini yeniden yüklersin.

oguz33 (1) 6 yıl önce cevapladı

Cihazim bugun geldi ve işletim sistemi ni guncellemisler ve duzelmis