Bilgisayarım bataryayı çıkarınca çalışmıyor

nefertiti (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba, bilgisayarım HP compaq PRESARİO CQ 61. Şöyle bir sorunum var, bir ay önce format attırdım format sonrası bataryayı çıkarınca bilgisayar açılmıyor, daha önce böyle bir sorunum yoktu. Bataryayı çıkarınca da direkt adaptörle çalışıyordu. Sorun ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Bataryayı neden çıkartarak kullanıyorsun?

Adaptör yeterli gücü sağlamıyor olabilir.

Ancak format sonrası bu sorunu yaşaman yazılımal bir sıkıntı olduğunu gösteriyor.

BIOS ayalarını sıfırla ve HP'nin bilgisayarın için çıkardığı tüm sürücüleri güncel bir şekilde sitesinden kur.