Bilgisayarım bu mavi görüntüyü geçmiyor.

kalenderrr (41) 8 yıl önce sordu

Merhaba, dizüstü bilgisayarım eklediğim mavi görüntüde kaldı,bigisayarımı kapatıp açıyorum;ama yine de bu mavi görüntüdeki yazıyı geçip windowsu başlatamıyorum, tam bir gün bekledim;ama bu mavi görüntü geçmedi, ne yapabilirim, mavi görüntüde güncelleştirmeleri tamamlayamadık,değişikler geri alınıyor, bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor, teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

restart atarak deneyin veya laptopun şarj kablosunu ve bataryasını çıkarın biraz bekleyin tekrar takın ve yenideen başlatın düzelmesse yine yazın

aynı böyle bir hata bu yolla düzeldi

kalenderrr 8 yıl önce

vidalar olduğu için pili çıkarmadım; ama bilgisayarı servise vereceğim,garantisi var.