Bilgisayarım daki Programlar eksik, Masaüstü simgeleri kayboluyor?

sonkrall58 (1) 8 yıl önce sordu

hmm öncelikle bilgisayarımı açıyorum bazen bilgisayarım kayboluyor bazen internet kayboluyor vb msa üstümdeki programlar yok oluyor kısacası yardım ederseniz çok makbule geçer

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Bu tarz bir hata yaşıyorsanız en iyi çözüm yolundan biri sistem geri yükleme yapmak olacaktır.Sistem geri yükleme aracını kullanarak bilgisayarınızda sorun yaşamadığınız bir tarihe geri dönmeyi deneyebilirsiniz.