Bilgisayarım ekran kartını görmüyor

bringsomevodka (1) 7 yıl önce sordu

kardeşim bilgisayarımı benden habersiz kurmuş fakat monitör kablosunu onboard girişine takmış ekran kartının girişine takınca görüntü gelmiyor şimdi ve aygıt yöneticisinde ekran kartım görünmüyor. Tekrar ekran kartını nasıl aktif ederim ?

temmuz 7 yıl önce

Kardeşin bilgasayara format atarak sıfır işletim sistemimi yüklemiş? Eğer öyleyse "Sistem Geri Yükleme" bir işe yaramaz.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

"Tekrar" ifadesini kullandığın için sistem geri yükleme tavsiyesinde bulunuyorum ama eğer PC'ye format atılarak sıfır bir işletim sistemi yüklendiyse o halde harici ekran kartınının sürücüsünü yüklemelisin.