Bilgisayarım Ekran Kartını Okumuyor Mu?

chopin1016 (1) 8 yıl önce sordu

İyi günler. Bilgisayarımın ekran kartının kapasitesini öğrenmek için GPU-Z indirdim ancak memory size yazan yerde N/A yazıyor. Yani bilgisayarım ekran kartını okumuyor mu? :/

Model: Toshiba C660-1QF
İşletim Sistemi: Windows 7 x64 bit
İşlemci: Intel Core i3 M380

Toplam 1 cevap

said82 (10) 8 yıl önce cevapladı

Okumamasıyla alakası yok. Okumasaydı Intel HD Graphics de demezdi... Win+R tuşlarına basarak (Çalıştır) gelen yere dxdiag.exe yaz. Enterla, gelen ekranda birkaç saniye bekle (alttaki çubuk dolana kadar), daha sonra üstteki ekran sekmesine tıklayarak belleğini görebilirsin...

chopin1016 8 yıl önce

Anladım. Çok teşekkür ederim