Bilgisayarım ekranın bi anda gidiyor siyah oluyor

ccvvbb61 (20) 10 yıl önce sordu

Bilgisayarda oyun oynarken yada başka birşey yaparken ekran gidiyor , siyah oluyor. Nedenini anlamadım ?

Toplam 2 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızda problem yoktur. Kasasında yada ekranın arkasındaki kablolarında sorun vardır. Eğer kabloyu ileri geri oynattığınızda gelip gidiyorsa acilen kablonuzu değiştirin.Aksi takdirde yangına veya patlamaya sebep olabilir

ccvvbb61 (20) 10 yıl önce cevapladı

Teşekkürler Taha bey . Evet kablomda sıkıntı varmış hemen değiştirmeye gideceğim. Uyardığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bu kadar hızlı cevaplamanız şaşırttı çok güzel bir site.