Bilgisayarım formatlandı ödevlerim vardı dosya şeklindeydi visiul studioda yaptığım onları nasıl geri getirebilirim

serenyilmaz (1) 5 ay önce sordu

Bilgisayarım formatlandı ödevlerim vardı dosya şeklindeydi  visiul studioda yaptığım onları nasıl geri getirebilirim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 ay önce cevapladı

Format sonrası veri kurtarmayı deneyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=GNBSAY_AHLs

Videoda anlatılan PhotoRec uygulaması ile deneyin. Açıklamada bir de ücretli olan sponsorlu yazılım var. İlk olarak ücretsiz Photorec ile denerseniz iyi olur.