Bilgisayarım , FPS

joycee (1) 9 yıl önce sordu

Gençlik oyunu olan League Of Legends i oynamaktayım fakat bu aralar FPS düsmeye basladı 24 lerde geziyor benim için rezalet bişi arastırdım arastırma sonucu adwcleaner ve Malwarebytes Anti-Malware programlarını kullandım he bide msconfig yinede pek etki etmedi yardımınızı beklemekteyim tesekkürler .

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Aynı sorunu yaşayanlar için League of Legends çalışanlarının önerdiği bir çözüm var denemenizi öneririm.

İlk olarak Denetim Masası\Program Ekle/Kaldır bölümünden League of Legends ve Pando Media Booster uygulamalarını kaldırın. (Ardından CCleaner programıyla bir temizlik yapmanızı öneririm.) Daha sonra C:\Program Files altında RIOT Games veya League of Legends klasörü kalmadığına emin olunuz. Sonrasında aşağıda verdiğim linkteki dosyayı indirip bir klasöre çıkartın. Ardından içerisindeki "lol.launcher.exe"yi çalıştırarak oyunu kurun.

Pandoless.zip