Bilgisayarim internete baglanmiyor?

erdal56 (3) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarim herhangi bir wifi agina baglandiginda internet yok, guvenli diyor Ancak tablet ve telefonlarda internette bir sikinti yok Bilgisayarim Win10 sistem geri yuklemesi nasil yapilir anlatirmisiniz?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat aygıt yöneticisi burda ağbağdaştırıcıları tıklatın wireless kaldırın değişiklikleri tarayın yenilenmiş olarak gelecektir

şifre ister girin

erdal56 7 yıl önce

Peki bunu yaparsam bilgisayarim a herhangi birsey olur mu

candan 7 yıl önce

yo neden olsun değişiklikleri tara tıklatınca ayne yerine geliyor

erdal56 7 yıl önce

Peki bunu yaparsan bilgisayarima bir zarar gelirmi?

candan 7 yıl önce

yukarda yazdım bu sebepten gelmez yinede şüpeniz varsa bu işlemi uygulamayın

erdal56 7 yıl önce

Degisiklikleri tara nerededir?

candan 7 yıl önce

resimli anlatım yaptım

candan 7 yıl önce

bakın işte

erdal56 (3) 7 yıl önce cevapladı

Aygit yoneticisinde sadece bunlar var

candan 7 yıl önce

wireless varya o evet

candan 7 yıl önce

en üstte

erdal56 7 yıl önce

Cevaplariniz icin tesekkurler Sorunu cozdum En guvendigim ve en sevdigim sitesiniz Tesekkurler...