Bilgisayarım kaç lira eder??

muratcyber (1) 7 yıl önce sordu

Beyler bende lenovo kasa 500 gb hdd 2 gb ram 9400 gt 1gb 128 bit ekran kartı ve intel core 2 duo e7400 2.8 ghz işlemci var satsam kaç lira eder ???

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Buradaki linke tıklayın. Link sizi sahibinden.com üzerinde, bilgisayarınızın özelliklerine eşdeğer bilgisayarları sıralayacak.Oradan piyasaya göre fiyat belirleyebilirsiniz.Tabi bilgisayarınızın yanında verdiğiniz ekstra parçalar olursa onlarıda dahil etmeyi unutmayın.

Kasa+Monitör ile birlikte 400-600 arası bir fiyata satabilirsiniz diye düşünüyorum.