bilgisayarım kendi kendine kapanıyor

karakartal34020 (1) 3 yıl önce sordu

bilgisayarıma 2gb ram taktırdım ondan sonra hep kapanıyo

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Dostum yeni taktırdığın RAM'i çıkartınca sorun çözülüyor mu ? Memtest86 ve Memtest86+ ile RAM'leri test et, eğer error bulursa aldığın RAM'i iade et. RAM Bozuk muhtemelen.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bu sorunun aynısını bende yaşamıştım yeni bir ram almıştım ve bilgisayara takmıştım sonra açmaya çalışıyordum fan dönüyordu ve bir anda duruyordu sonra eski ram'ı taktım ve baktım ki bilgisayar açılıyor sonra yeni aldığım ram'ı iade ettim.

Benim düşüncem RAM arızalı.