Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor.

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce sordu

Güç Kaynağı var. Masaüstü Bilgisayar. Windows 10 . Bilgisayarda hata verince otomatik yeniden başlatmayı kapattım. Çok enerji harcayan şeyler kullanınca kapanıyor. Ve en çok bluestacks adlı programda kapanıyor.

turansmsk10 7 yıl önce

Sorun çözüldü

hakan 7 yıl önce

Sorunu nasıl çözdüğünü detaylı olarak kendi soruna yazabilirsin. Aynı sorunu yaşayanlar da bundan faydalanır

turansmsk10 7 yıl önce

Tamam teşekkürler sağol :)

turansmsk10 7 yıl önce

Teşekkürler sağol :)

hakan 7 yıl önce

Sağol paylaşım için :)

turansmsk10 7 yıl önce

önemli değil :)

Toplam 1 cevap

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarıma sağ tuşla tıklayın. Özelliklere Tıklayın. Ve sol taraftaki gelişmiş sistem ayarlarına tıklayın. Burda karşınıza bir kutucuk gelecektir. Burdan başlangıç ve kurtarmanın alt tarafındaki ayarlara tıklayın. Sistem Hatasındaki otamatik olarak yeniden başlat seçeniği sizde açık olcaktır onu kapatın. Ve ayrıca orada işletim sisteminin altındaki kutucuklarda açık olacaktır. Onlarıda kapatın . İşte bu kadar.

temmuz 7 yıl önce

Bahsettiğin şekilde ayarlar pek sağlıklı değil ama yinede benzer hallerde bir çözüm sayılabilir. Şimdi çözüm ymesajının sol tarafında "Kabul" düğmesini tıklayarak konuyu kapatmalısın. "Güvenirlilik" puanı kazanacaksın :)

turansmsk10 7 yıl önce

Sağol :D