Bilgisayarım / Özellikler Sorunu

pars (12) 9 yıl önce sordu

Bir bilgiyi öğrenmek için Bilgisayarım/Özellikler kısmına girdiğimde Denetim Masası/Sistem ve Güvenlik/Sistem açılıyor ve sayfa yüklenemedi sorunu ile karşı karşıyayım. Küçük bir sorun gibi ama önemli bir sorun yardımlarınızı beklyiorum. Şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

tevfikasci (1) 9 yıl önce cevapladı

format atarken eksik yüklediği program olabilir onun için yeniden format at derim ama yinede kendin bilirsin

pars (12) 9 yıl önce cevapladı

Önerin için teşekkürler fakat Bu öneriden başka önerisi olan birisi var mı ?