Bilgisayarım sadece CS Nexon Zombies oyununda kasıyor, sorun nedir?

hasanalpcan (33) 8 yıl önce sordu

Gta5, dota2, cs go gibi oyunlarda yüksek ayarda hiç sıkıntısız oynuyorum fakat cs nexon zombies oyununda çok kasıyor. Ayarlarla oynadım ama düzeltemedim. Sizce sebebi ne olabilir?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Oyun orjinal ve bütün güncellemeleri yüklendi mi?

Sürücülerden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Farklı oyunlarda sorun yaşamadığınızı söylemişsiniz. Bu durumda oyun içerisinde işlemci ve grafik işlemci kullanımlarından yola çıkarak sorunun kaynağını bulabiliriz. MSI Afterburner programını indirin. MSI Afterburner ile oyun içindeki CPU, GPU, RAM değerlerini buraya yazın. Oyunun içinde 2-3 farklı yoğun veya boş sahnelerden görüntü almaya çalışın.

hasanalpcan 8 yıl önce

Oyun orjinal. Güncellemeler yüklü. Teşekkür ederim deneyip cevap vereceğim.