Bilgisayarım şifremi doğru girmeme rahmen şifremi kabul etmiyor

emre41 (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarım şifremi doğru girmeme rahmen kabul etmiyor bi videonuzda nvdia denetim masasinin gözükmemesinin çözümünü yapıyordunuz ordaki adımları uyguladım bilgisayar yeniden başlatılıp açıldığında her gün girdiğim şifreyi kabul etmedi üniversite öğrencisiyim online ödevlerim var bilgisayarın içindeki dosyaları silmeden acilen açmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

Toplam 4 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Nasıl bir şey diyor ? Bende de bazen şifre girdiğimde kabul etmiyordu ancak o ekran da A1C2B3 gibi bir şey yazıyorsa onu girdikten sonra şifreyi girmeyi dene.

emre41 (1) 3 yıl önce cevapladı

Öyle bişey yazmıyor sadece parola yanlış yeniden deneyin diyor

hydra 3 yıl önce

Caps lock, büyük küçük harf bunlara dikkat ediyormusun ?

emre41 3 yıl önce

Şifre zaten 4114 göz isaretinden kontrol ediyorum dosyalarimi silmeden sifreyi kirmanin bir yolu yokmu

hydra 3 yıl önce

Parolamı unuttum derseniz seçenkler karşına çıkar

emre41 3 yıl önce

Windows 10 casper bilgisayar palorami unuttum diye bir seçenek yok

emre41 3 yıl önce

Eğer size ulaşabilecegim instagram adresiniz varsa fotoraf atarak gösterebilirim sorunu

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows 10'da şifreyi iptal etmek için bir yöntem  var diye biliyorum hatta İnternette videoları da var

emre41 3 yıl önce

Link atarmısın

darkcrak 3 yıl önce

Maalesef @emre41 başka kanalın reklamını yapamam maalesef

muvel (332) 3 yıl önce cevapladı

Klavyenin sayısal tuş takımı(num pad)'i kullanıyorsanız, bir de üst tarafta bulunan tuşları kullanarak deneyin. Ya da tam tersini yapın.