bilgisayarım siyah ekran geliyor dosya klasör açarken

berat97 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımda fotoğraf herhangi resim dosya açarken açtığım klasör siyah oluyor daha düzelmiyor aça kapa yapıyorum bilgisayarı neden böyle oluyor ekran kartı yanmış olabilir mi?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Ekran kartı yanmış olsa hiç ekran gelmez.

Problem yakın bir zamanda meydana geldiyse Sitem Geri Yükleme ile düzeltebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Eğer sistem yeni yüklenmiş ise, ekran kartı sürücüsü ilk bakacağın şey olmalı (Yalış sürücü yüklenmiş olabilir).

berat97 (1) 7 yıl önce cevapladı

Sistemi geri yükledim aynısı oldu.

temmuz 7 yıl önce

Problem ne kadar zaman önce ve PC'de nasıl bir gelişme sonrası meydana geldi? Son zamanlarda sürücü yüklemesi veya güncellemesi yaptınmı?

temmuz 7 yıl önce

Sistem Geri Yüklemede başka geri alma noktası bulunuyormu ve eğer bulunuyorsa bu noktayada geri almayı denedinmi?