Bilgisayarım telefonumu görmüyor

melisadeveli (5) 7 yıl önce sordu

Son bir haftadır iphone 6 telefonumu bilgisayarım görmemeye başladı. İtunes cihazımı görüyor otomatik açılıyor, telefonum şarj da oluyor  fakat cihazım üzerinde işlem yapamıyorum ve usb giriş sesi geliyor ama fotoğraflarımı almak için dosyaları görüntüleyemiyorum çünkü bilgisayarda cihazım görünmüyor. (telefon ve itunes güncel, bilgisayarım win10) Telefonu bilgisayardan çıkarınca da direk kapanıp tekrar açılıyor. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar  ,

Telefonunuzun Usb YIĞIN Depolama Açıkmı

açık değilse açık yapın ordan kaynaklı olabilir

melisadeveli 7 yıl önce

İphone'da bunu nasıl açacağımı bilmiyorum tarif eder misiniz?

nvidiagtx 7 yıl önce

Ayarlar Cihaz Ordan Depolama ve usb kısmı

nvidiagtx 7 yıl önce

eğer öyle değilse internetten bakabilirsiniz