bilgisayarıma cryptolocker virüsü bulaştı

aliihsan74 (1) 7 yıl önce sordu

Bir bilgisayarımıza cryptolocker virüsü bulaştı. Dosyalarımızı kurtarmanız mümkünmü ? mümkün ise fiyat ne kadar olacaktır.

Saygılarımla

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

uzmanım nete burdaki çözümler kesinlikle madi ve manevi olarak menfaat düşünülmez

herşekilde tenoloji sorunlarınız ücretsiz olarak çözülür. konya gidin

ardaq (-85) 7 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/uyari-tum-dosyalariniz-cryptolocker-virusu-tarafindan-sifrelenmistir/19913

burda çözümü var

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Şuanada bilinen, TeslaCrypt ve CrySiS fidye virüslerini çözebilmek mümkün.Bu türler kendi anahtarlarını yayınladıkları için dosyaların çözülmesi mümkün oldu.Sizin türünüz CryptoLocker işin şuanda net biz çözüm yolu yok.Sadece sistemin gölge kopyası veya yedekleri varsa kurtarılabilir oluyor.