Bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı .reco uzantılı çözümü var mı?

ozcan05 (3) 4 yıl önce sordu

Kolay gelsin bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı  .reco uzantılı çözümü var mı?.reco uzantılı olarak hepsi değişti çok önemli resimlerim var herşeyim gitti lütfen yardımcı olun kolay gelsin ii çalışmalar

Toplam 2 cevap

ozcan05 (3) 4 yıl önce cevapladı

Offile key ile şifrelenmemiş maalesef t1 ile bitmiyor ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım ederseniz @hakan

alattin 4 yıl önce

@ozcan05 Maalesef t1 ile bitmiyorsa şuan için çözümü yok.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Offline Key ile çözülenbilen yeni Stop / Djvu uzantıları hangileri? şunu inceledim. Listede Reco var. Ama Offline Key ile şifrelenmişse. Linkteki çözümü dikkatlice okumanı öneririm.